Hakkımızda

1969

Kurucumuz Durali Doğan 1969 yılından bu yana tarımsal faaliyette bulunan bir aileden gelmektedir.

1988

Firmamız tarımsal ticarete başladı

2004

2003 yılında, değişen ve globalleşen dünya, ekonomik ve sosyal koşullardan dolayı bölgesel bir firma olmaktan ulusal bir firma olmaya karar vererek 01/11/2004 tarihinde deniz ve doğanın birleştiği Antalya’nın 135 Km batısında Demre ilçesinde Despak Firması’nı kurmuştur.

Firmamız tarım sektöründe ki heyecan, yenilik ve farklılığın her zaman öncüsü olmuştur.Türkiye’ de Mini Domates üretiminin satış ve pazarlamasını yapan ilk firmadır.
Tüketici taleplerine odaklı bir üretim ve pazarlama firması olan Despak ; Lezzeti, Tazeliği, Gıda Güvenliğini, Insan ve Çevre Sağlığı’nı kendisine ilke edinmiştir. Ayrıca bölgesel üretim alanlarının rehabilitesi ve üretici bilincinin geliştirilmesiyle ilgili çalışmalara öncülük etmektedir.

Tüketicilerimizi; ürünün doğallığını ve tazeliğini bozmadan, tecrübeli ziraat mühendislerimizin kontrolünde , en az kimyasal uygulama ilegıda güvenliği ve kaliteyi ön planda tutarak son ürünle buluşturmayı hedefliyoruz.

Ürünlerimizi,Şirketimiz bünyesinde ki modern teknolojili ve tam otomasyonlu topraksız tarım alanlarında ve Sözleşmeli üretici grubumuz ile birlikte ürettiğimiz toplam 500 hektara yakın alanda, İyi Tarım Uygulamaları, Global Gap ve Grasp Standartlarında üretiyoruz.

Ürünlerimizde; boy,renk ve kalite ayrımı yaparak ambalajlamak üzere, otomatik makine parkuru, bunun yanı sıra her ürünün özelliklerine uygun üretim teknolojisi ile işlenmek üzere 4 farklı paketleme hattı ve özel ambalajlama taleplerini karşılamak üzere, strecleme, flowpack ve fileleme makinalarımız bulunmaktadır.

Özenle ambalajlanan ürünlerimiz, 7000 m2 soğuk depolama alanlarında muhafaza edilmekte ve sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Gelecekle ilgili beklentimiz; daha çok insanı farklı lezzet ve kalitemizle tanıştırmaktır.